Her sabah kahvaltıda tüketerek güne sağlıklı bir şekilde başlayabileceğiniz organik yumurta çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Lezzeti ve tazeliği ile kahvaltılarda severek tüketebileceğiniz organik yumurtalar omlet ya da krep gibi sıcak kahvaltılıkları hazırlamakta da kullanabileceğiniz gıdalar arasında yer alıyor. güvenle tüketebileceğiniz organik yumurtalar tamamen ekolojik ortamda yetiştirilen tavuklardan elde ediliyor.

Doğal Ortamında Beslenen Organik Tavuk Yumurtası

Hormon ya da GDO içermeyen yemler tüketen ve aynı zamanda antibiyotik gibi ilaçlar verilmeyen tavukların yumurtaları düzenli olarak kontrolden geçiriliyor. Bu sayede tamamen organik yumurta tükettiğinizden emin olabilirsiniz. Serbest beslenen tavukların yumurtaları herhangi bir kimyasal işlemden geçirilmeden sofranıza kadar ulaşıyor. Yumurtanın sarısı da yine kimyasal madde ile belirlenmiyor. Tamamen doğal olan yumurtalar lezzeti ile de farkını ortaya koyuyor.

Besin değeri son derece yüksek olan yumurtanın protein değeri de oldukça yüksek ve dolayısıyla vücudun günlük protein ihtiyacını karşılamak için mutlaka tüketilmesi gereken gıdalar arasında yer alıyor. Organik olmasının getirdiği eşsiz lezzetten faydalanarak çocuklara kahvaltıyı sevdirmek için de kategorimiz içerisinde yer alan doğal yumurta çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Gelişim çağında olan tüm çocukların tüketmesi gereken organik yumurtalar ile her sabah eşsiz lezzetler hazırlayabilirsiniz.

Organik Yumurta Tariflerinize Lezzet Kazandırıyor

Pek çok hamur işi çeşidinde de kullanabileceğiniz organik yumurta, hazırladığınız tarife eşsiz bir lezzet kazandırabilir. Üstelik sadece organik olan ürünleri kullanarak yapacağınız hamur işi çeşitleri ile çocuklarınızın da sağlıklı beslenmesini sağlayabilirsiniz. Börekten kurabiyeye, kekten çörek çeşitlerine kadar tüm tariflerinize güvenle organik yumurta kullanabilirsiniz. Çorbalarınıza lezzet ve aynı zamanda kıvam kazandırmak için de yumurta kullanmayı mutlaka deneyin.

Kategorimiz içerisinde yer alan organik yumurta Türkiye Cumhuriyeti Organik tarım Sertifikasına sahip. Aynı zamanda GDO içermediğinden GDO’suz Gıda Sertifikasına da sahip. Ekolojik ortamda yetişen tavuklardan elde edildiği için de Ecocert Sertifikalı olan organik yumurtalar hiç tereddüt etmeden tüketebileceğiniz kadar güvenilir markalar tarafından üretiliyor. Mutfağınızdan eksik etmemeniz gereken organik yumurta çeşitlerini hemen alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve ödeme kolaylığı eşliğine kısa sürede kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz