Tamamen organik tarım koşullarında üretilmiş olan buğdaylardan elde edilen organik un çeşitlerini kategorimiz içerisinden temin edebilirsiniz. Üretiminde hiçbir kimyasal madde ya da ilaç kullanılmayan buğdayların taş değirmenlerde öğütülmesi yolu ile elde edilen organik unlar hem lezzeti hem de sağlıklı olmasıyla mutlaka tercih etmeniz gereken gıda malzemeleri arasında yer alıyor.

Her evin temel ihtiyaçları arasında yer alan organik un hamur işlerinden çorbalara kadar pek çok tarifin hazırlanmasında kullanıma uygun. Kimyasal ilaçlar kullanılmadan üretilen ve üretim aşamasından paketlenme aşamasına kadar her aşaması kontrol altında tutulan buğdaylar, makineler yerine geleneksel bir yöntem olan taş değirmenlerde öğütülüyor. Tamamen hijyenik bir ortamda öğütüldükten sonra el değmeden paketleniyor ve tüketiciye ulaşıyor.

En Leziz Hamur İşleri İçin Organik Unu Tercih Edin

Kategorimiz içerisinde tamamen organik olan özel amaçlı buğday unu çeşitleri de yer alıyor. Çorbalarınıza kıvam kazandırmak ya da tatlı çeşitleri hazırlamak için de kategorimiz içerisinde yer alan ürünleri tercih edebilirsiniz. Kek, poğaça, ekmek, erişte, börek, kurabiye, krep ve daha pek çok hamur işinde kullanıma uygun olan organik unlar, paketi açıldıktan sonra ideal koşullarda muhafaza edildiğinde asla topaklanma yapmıyor. Bu sayede hem tariflerinizi daha kolay hazırlamanızı sağlıyor hem de çok daha lezzetli hamur işleri elde etmenizi kolaylaştırıyor.

Organik unlar yüksek besin değerlerine sahip oluyor. Buğdayların üretiminde suni gübre kullanılmadığı için yüksek düzeyde vitamin ve mineral içerebiliyor. Bu sayede besin değerlerinden en üst düzeyde faydalanmanıza olanak tanıyor. Kategorimiz içerisinde Türkiye Cumhuriyeti Organik Tarım Sertifikası ya da Ceres Organik Sertifikası gibi sertifikalara sahip organik un çeşitlerini bulabilirsiniz.

Tazeliğini Koruyan ve Topaklanmayan Organik Un Kullanın

Organik tam buğday unu çeşitleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. 1 kilogramlık gibi ideal gramajlarda paketlenmiş olan doğal unlar nemsiz, serin ve kokusuz bir ortamda, ağzı kapalı bir şekilde muhafaza edildiğinde çok uzun süre tazeliğini koruyabiliyor. Bu sayede ürünü pek çok farklı tarifte tükenene kadar kullanabiliyorsunuz. Hemen ürün çeşitlerine göz atabilir ve un ihtiyacınızı en sağlıklı organik unlar arasından karşılayabilirsiniz.

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz