CİTY FARM Organik Tam Buğday Unu 1 kg

5,95

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
City Farm Organik Tam Buğday Unu 1kg IMO Control Organik SertifikalıTürkiye Cumhuriyeti Organik Tarım SertifikalıTercihinizi organik ürünlerden yana yaparak vücut dengenizi koruyabilir, sağlıklı beslenebilir ve kimyasal maddeler içeren gıdalardan uzak durabilirsiniz. Hazırladığınız hamur işi çeşitlerinde de tercihinizi tamamen organik olan City Farm Organik Buğday Unu yönünde kullanabilirsiniz. hamur işlerinde, çorbalarda ve daha pek çok tarifte güvenle tercih edebilirsiniz. City Farm Organik Buğday Unu 1 Kg şeklinde, pratik ambalajında kullanıma sunuluyor. Ürün IMO Control Organik Sertifikası ile Türkiye Cumhuriyeti Organik Tarım Sertifikasına sahip. Tamamen organik tarım koşullarına göre üretilen buğdaylardan elde edilen un, hiçbir kimyasal işlemden geçirilmeden el değmeden üretiliyor ve ambalajlanıyor. Ürün katkı maddesi ve koruyucu madde içermiyor. Günlük tahıl ihtiyacının büyük bölümünü karşılayan un ile hem tatlı hem de tuzlu hamur işi tariflerini güvenle hazırlayabilir ve birbirinden leziz ikramlıklar yapabilirsiniz. Topaklanmayan ve pratik tariflerde de kullanabileceğiniz ürünü hemen sepetinize atabilir, sitemizin sunduğu hızlı ve kolay sipariş avantajından faydalanabilirsiniz. Ekolojik tarımla yetiştirilmiş malzemelerden edilen tüm gıda çeşitlerine mutfağınızda yer açın. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz