Bugün Teslim Edilebilir
Organik Çilek ( Kg )
Serente Organik
Bugün Teslim Edilebilir
Organik Kivi ( Kg )
Serente Organik
Bugün Teslim Edilebilir
Organik Taze Muz ( Kg )
Serente Organik

Kimyasal tarım ilaçları ya da suni gübreler kullanılmadan üretilen organik meyve çeşitlerini bulmak için uzun uğraşlar vermek zorunda değilsiniz. Kategorimiz içerisinde tamamı mevsiminde üretilmiş olan organik meyve çeşitlerini bulabilirsiniz. Dilediğiniz miktarda sipariş verebilir ve organik meyvelerin en kısa sürede en taze haliyle adresinize ulaşmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Organik Meyve Çeşitleri En Taze Haliyle Kapınıza Kadar Geliyor

Kategorimiz içerisinde bulunan mevsim meyveleri tamamen organik tarım yöntemi ile yetiştiriliyor. Üretimi esnasında kimyasal maddeler, hormonlar ya da suni gübreler kullanılmıyor. Bu nedenle tüm organik meyve çeşitlerinin besin değeri son derece yüksek kalabiliyor. Meyvelerin içerdiği vitamin ve minerallerin oranı gayet yüksek olduğundan meyvelerin besleyici yönünden de maksimum oranda faydalanabiliyorsunuz.

Kimyasal tarım ilaçları kullanılmadan üretildiği için meyvelerde tarım ilacı kalıntıları da olmuyor. Bu yönüyle de güvenle tüketebilir ve çocuklarınızın da güvenle tüketmesini sağlayabilirsiniz. Meyvelerin lezzet yönünden de beklentilerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz. Üretimi esnasında hormon kullanılmıyor olması, meyvelerin kendi doğal süreçlerinde olgunlaşmalarına olanak tanıyor. Dolayısıyla lezzet kaybı yaşanmıyor ve her bir meyve çeşidi lezzetleriyle de mest etmeyi başarıyor.

Ev Yapımı Reçeller Hazırlamak İçin Organik Meyve Kullanın

Sipariş vermenizin ardından organik meyve çeşitlerini en taze formuyla adresinize kısa sürede ulaştırıyoruz. Meyveleri tek başına tüketebileceğiniz gibi pasta ya da milk shake yapımında da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ev yapımı organik reçeller hazırlamak için de kategorimiz içerisinde yer alan doğal meyve çeşitlerini güvenle tercih edebilirsiniz. İçerdiği lezzeti reçellere de taşıyabilen organik meyveler az miktarda tatlandırıcı kullanmanızı yeterli kılabiliyor.

Meyvelerin muhteşem kokusunu ve aromasını da yoğun şekilde hissedebilirsiniz. Hormon ya da suni gübreler kullanılmadığı için meyvelerde vitamin ve mineral kaybının yanı sıra koku kaybı ya da aroma kaybı da meydana gelmiyor. Olgunlaşan meyveler dalından koparılarak özenle toplanıyor. Taze kalmaları gibi çeşitli amaçlarla herhangi bir işlemden geçirilmiyor ve en doğal formuyla sofralarınıza kadar ulaşıyor.

Antibiyotik Kullanılmadan Üretilen Organik Meyveler Sitemizde

Organik Sertifikasına sahip olan taze meyveler üretim aşamasında antibiyotik uygulamasına da maruz kalmıyor. Bu nedenle insan vücudunun en temel ihtiyaçlarından biri olan antioksidan yönünden zengin bir forma kavuşabiliyorlar. Tüketildiğinde antioksidanlar vücut tarafından kullanılabiliyor ve bu sayede tüm toksik maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı oluyor. Vücudun temel ihtiyaçlarını karşılayabilen meyveler tatlı ihtiyacınızı karşılamanıza da yardımcı olabiliyor. Sağlıklı beslenme için meyve tüketimine önem verilmesi gerekir. Ancak kimyasal maddelerle üretilen meyveler maalesef kanserojen maddeler de içerebiliyor. Bunun için meyve seçiminizi mutlaka organik tarım koşullarında yetiştirilmiş olan ürünler arasından yapın. Bu sayede sağlığınıza zarar verebilecek içeriklerden vücudunuzu uzak tutmuş olacaksınız. Sitemizde aradığınız tüm organik ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. En temel ihtiyaçlar arasında yer alan organik meyve çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilir ve uygun fiyatlar eşliğinde hemen siparişinizi iletebilirsiniz.

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz