ELTA ADA Organik Tam Yağlı Yoğurt 750 gr

9,50

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Sağlıksız, lezzetsiz bant üretimi yoğurtlara alternatif, yeniden doğaya dönüş trendindeki doğal yoğurttur. Elta Organik Tam Yağlı Yoğurt, benzersiz lezzeti, tarif edilmesi zor aroması ve mükemmel kıvamı ile şimdiye kadar eşine rastlamadığınız bir deneyim sunuyor. Doğallıktan ödün verilmeden hazırlanan yoğurt, ekstra hiç bir koruyucu madde ve tatlandırıcı içermez. Yoğurdun sağlığa faydaları insanlık için her zaman önemli olmuştur. Yoğurt probiyotiklerle doludur. Probiyotikler, bağışıklık sisteminizi artırmanıza, ishal, kabızlık, ağrı gibi sindirim sorunlarını azaltmanıza yardımcı olabilecek sağlıklı bakterilerdir. Yoğurt, ayrıca çeşitli vitamin ve mineral deposudur. Dahası yoğurt kolayca sindirilebilen protein bakımından iyi bir kaynaktır, vücuttaki kolesterol seviyesinin sürdürülmesi ve yüksek tansiyon gibi hastalıkların önlenmesi için faydalıdır. Ayrıca kemik, diş, saç gibi yapılarınızın kuvvetini artırmaya ve sağlıklı cilt bakımı için yararlıdır. Her gün tüketeceğiniz 1 kase yoğurt temel besin ihtiyaçlarınızın % 70'ini karşılar. El değmeden üretilen doğal sütten mayalanarak sofranıza sunulan Elta Organik Tam Yağlı Yoğurt, siz ve aileniz için güvenle tüketebileceğiniz en temel sağlık kaynağıdır. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz