Organik Limon ( Kg )

12,00

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Limon çeşidimiz, geleneksel çevre dostu tarım yöntemleriyle yetiştirilmektedir, çünkü doğaya çok müdahale edilmemesi gerektiğine inanıyoruz, sadece onları korumakla ilgileniyoruz. Doğa bize en güzel limonları veriyor ve balık, tavuk, sebze, salata ve soslar dâhil olmak üzere herhangi bir yiyeceğin lezzetini arttırmak için mükemmel bir alternatif sunuyor.Güçlü antioksidan C vitamininin mükemmel bir kaynağı olan limon ve limon suyu, kansere neden olduğu bilinen serbest radikallerin oluşumuyla mücadelede yardımcı olabilir. Yoğun, ekşi tatlarından ötürü tek başına bir meyve olarak nadiren tüketilir, ancak daha az miktarda kullanıldıklarında ve sebzeler, otlar ve baharatlar ile kombinasyon halinde son derece popülerdirler. En önemlisi, tarifiniz limon kabuğu gerektirdiğinde doğal olarak yetiştirilen limonları satın aldığınızdan emin olun; çünkü çoğu konvansiyonel olarak yetiştirilen meyveler, ciltlerinde pestisit kalıntılarına sahip olacaklardır. İyi bir yıkama işlemi pestisitlerin alınmasına yardımcı olabilir, ancak bu asla tamamen temizlenmesine yeterli değildir ve meyvenin kalitesinden emin olmanın tek yolu, doğal rotaya gitmektir. Ayrıca, yaptığınız her doğal yiyecek alımı ile birlikte sürdürülebilir tarım uygulamalarına destek verebilirsiniz.
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz