Organik Kıvırcık ( Adet )

5,00

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Taze kıvırcık marul, canlandırıcı, arındırıcı ve sedatif özelliklerinden dolayı çok eski zamanlardan beri bilinmektedir. Son yıllarda üretimde doğallıktan uzaklaşan hibrit ürünlere alternatif olarak doğal yöntemlerle üretilmiş kıvırcık, sağlığınız için en iyi ve en doğal formu ile reyonumuzda yerini almaktadır.Sofraların vazgeçilmez geleneksel salata malzemesi olan kıvırcık marul, çok düşük kalorili içeriğe sahiptir ve ağırlıklı olarak % 90-95 sudan oluşur. Ayrıca lif, mineraller-potasyum, kalsiyum, fosfor, demir ve magnezyum içerir; Beta-karoten ve A, C ve E vitaminleri, vitamin K, folik asit gibi antioksidanlar ve B kompleksinin birçok vitaminini barındırır. Aslında, kıvırcık marulun sapları ve yaprak düğümlerinde bulunan lateksi, yüzyıllarca tıbbi erdemler için kullanılmış olan aktif prensiplerin bir karışımını içerir. Antibiyotiklere benzer olağanüstü "sedatif" ve "ağrı kesici" özelliklere sahiptir. Ayrıca kırmızı kan hücrelerinde hemoglobin sentezi için gerekli olan klorofil ve demirin nispeten yüksek bir miktarını içerir.Yüksek su içeriği nedeniyle, marul lezzetli, ferahlatıcı sağlıklı bir meyve suyu olarak diyet listelerinde bulunur. Hem yapraklar hem de saplar, hafif pişirilmiş olarak tüketilebilirse de daha sıklıkla taze olarak kullanılması önerilir. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz