Organik Havuç ( Kg )

7,50

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Dünyanın en popüler, çok yönlü sebzelerinden biri olan havuç, sofranıza en doğal hali ile geliyor. Verimli topraklarda, kirletici kimyasallardan uzak bir ortamda, özenle yetiştirilen organik havuçlar, gerçek lezzetini ortaya çıkarıyor.Havuç, kalori bakımından düşük, beslenme açısından yüksek bir meyvemsi sebzedir. Orta boy bir havuçta 25 kalori, 6 gr karbonhidrat ve 2 gr lif bulunur. Doğal, taze bir adet havuç, günlük ihtiyacınızın % 200'den fazlasını sağlayan mükemmel bir A vitamini kaynağıdır. Havuç, beta-karoten ile vücudun A vitamini olarak değişen doğal bir kimyasalıyla yüklenir. Havuç aynı zamanda bol miktarda C, D, E ve K vitaminleri yanı sıra magnezyum, potasyum ve kalsiyum gibi pek çok minerali de sağlar. Havuç yüksek lif içeriğinden dolayı da son derece besleyici ve temizleyici niteliktedir. Havuçların değerli beslenme zenginliği vardır ve suyunu sıktığınızda iyileştirme gücünden yoğun bir doz alabilirsiniz. Kan şekerini dengelemek, kan sağlığını iyileştirmek, tıkanıklığı gidermek, iltihapla mücadele etmek, böbrekleri çalıştırma, beyin fonksiyonlarını koruma ve lösemi ile mücadele etmek gibi, havuç vücudunuzun neredeyse her kesimine yardımcı olabilir. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz