Organik Dereotu ( Demet )

3,50

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Dereotu, geniş yelpazede yemeklere lezzet sunan çok yönlü otlardan biridir. Herhangi bir çorba onunla daha iyidir, omlet yepyeni bir kişiliğe sahip olur ve patates püresi lezzetli bir sıcaklık kazanır. Elbette, turşu, dereotu tohumlarını eşit bir şekilde serpiştirmeden turşu olmazdı. Kabak yemekleri ise dereotu olmadan düşünülemez bile. Salatalar, börekler, peynirler ve yemekleri değiştirme kapasitesine sahip dereotu, sadece bir çeşni tat da değildir; sağlık yararları fark edilen en eski bitkilerdendir.Akdeniz bölgesine özgü dereotu, binlerce yıldır, aşçılık ve iyileştirici nitelikleri nedeniyle geniş ölçüde tanınmaktadır. Eski Yunan ve Roma kültürlerinde değer verilen tedavi edici nitelikleri ile birlikte, antik Mısır yazılarında da dereotu mansiyonları keşfedildi. İlaçların babası olan Hipokrat bile ağzı temizlemek için bir tarifi hazırlarken dereotu kullandı. Terapötik nitelikleri nedeniyle eski askerler kurtarma sürecini hızlandırmak için yaralanmalara yakılmış dereotu tohumlarını kullandılar.  İmparator Şarlman misafirlerini ağırladığı ziyafet masalarında gaz ve şişkinlikten sakınan (gastrointestinal etki) dereotu ikram ederdi. Bugün, dereotunun sağlık faydalarının gelişmiş sindirimden serbest radikal korumaya ve baş ağrısı önlemesine kadar değiştiği biliniyor. Hafif, lezzetli ve doğal dereotu, diyetinize eklemek için harika bir sebzedir.
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz