Elta Ada Organik Dil Peyniri ( 300 gr. )

%5 İndirim 18,00 17,58

17,58

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Elta Organik Peynir, tadına doyulmaz kıvamı ile kahvaltılarınızın, makarna, börek, pizza gibi yiyeceklerinizin, tost veya atıştırmalıklarınızın en sağlıklı lezzet parçasıdır. Bu vazgeçilmez peynir çeşidi, binlerce yıllık bir kültürden gelir.İnsanlar, M.Ö. 10 bin civarında süt üreten hayvanlara evcilleştirmeye başladığından beri, sütlerin peynir altı suyuna karışma eğilimini biliyorlardı. Süt kesildiğinde fosfotoprotein yığınları ve laktoz, mineraller, vitaminler ve yağ izlerini içeren sulu, gri bir sıvı olan peyniraltı suyuna dönüşür. Peynir yapmak için kullanılan peynirdir ve dünyadaki hemen hemen her kültür kendi yöntemlerini geliştirmiştir.Peynir yapımı doğrusal bir süreç olsa da, birçok faktörü içerir. Farklı noktalardaki basit hazırlama işleminin sonlandırılması, çeşitli katkı maddeleri veya prosedürler farklı peynirler üretebilir. Peynir yapımı uzun zamandır hassas bir işlem olarak düşünülmüştür. Eski bir peynir fabrikasının başarısını tekrarlamak için yapılan denemelerin başarısız olduğu biliniyor; çünkü yeni fabrikadaki koşullar uygun bakterilerin büyümesini desteklemiyor. Elta Organik Dil Peyniri, en kaliteli doğal sütlerin bileşiminde, doğal üretim metotları ile hazırlanmış, güvenle tüketebileceğiniz bir besindir. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz