City Farm Organik Yarım Yağlı Taze Kaşar ( 400 gr. )

%5 İndirim 19,00 18,91

18,91

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Havale ile yapacağınız ödemelerinizde %3 indirimden yararlanabilirsiniz.Ürünümüz yalnızca İstanbul içine kargolanmaktadır, yada akatlar mağazamızdan satın alabilirsiniz.Her perşembe Et, Tavuk ve Süt ve süt ürünleri günüdür.Kıvamı ve lezzeti ile tadı damağınızda kalacak olan City Farm Organik Yarım Yağlı Taze Kaşar, doğanın dengesine saygı duyan ve hayvanların refahını sağlamakla ilgilenen çiftliklerin organik sütü ile hazırlanır. Hiçbir kimyasal, antibiyotik, sentetik hormon, toksik böcek ilacı veya GDO maddelerin bu doğallığı bozmasına izin verilmez.  Toksinler ya da sentetik gübrelerden yoksun olarak doğal ortamda beslenen ineklerin sütlerinden elde edilen taze kaşar türü peynir, protein, kalsiyum, omega-3 ve mineraller açısından besleyici ve sağlıklıdır. Doku yapısının aktif düzenleyicileri CLA esansiyel yağ asitleri gibi antioksidan ve diğer besleyicilerde daha yüksektir. Doğal ürünlerin, kurşun ve cıva ile paralel olarak kadmiyum-toksik metal konsantrasyonlarını önemli ölçüde daha düşük oranda içerir. Doğal yiyecekler sizin ve özellikle de çocuklarınız için en iyisidir.City Farm Organik Yarım Yağlı Taze Kaşar, peynir, pek çok gıda ile tüketebileceğiniz, vazgeçilmez lezzetiniz olacaktır. Tazelik, açılmamış ambalajında son kullanma tarihine kadar sağlanır. Açıldıktan sonra 5-6 gün içerisinde kullanmanız veya 2 aya kadar dondurmanız önerilir. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz