CityFarm Organik Çiçek Balı 480 gr.

35,95

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Tamamen doğal, katkısız ve orijinal bal tüketmek isteyenlerin tercihi olan City Farm Organik Çiçek Balı, denetim altında üretilen bir bal türüdür. Sahte bal türlerinin piyasa çok fazla yer almaya başlaması nedeniyle bal alırken şüphe duyanların güvenle tüketebileceği City Farm Organik Çiçek Balı, organikliği test edilen ve sertifikalandırılan bir baldır. Üretim yeri, şekli ve yöntemi denetleme altında olduğu için aklınızda soru işareti kalmadan sevdiklerinizle birlikte keyifle tüketebilirsiniz.  Düzenli olarak bal tüketmek sağlık açısından oldukça olumlu etkiler sunar. Özellikle kişinin yorgunluk hissini ortadan kaldırarak enerji verdiği biliniyorken, daha çok bal tüketmeye özen gösterilebilir. Sağlıklı bir besin olmakla birlikte bir güzellik unsuru olarak da kullanılır. Peelinglerin vazgeçilmez malzemesi, maskelerin olmazsa olmazı olan bal, ölü deriden kurtulmak için oldukça lezzetli bir yardımcıdır.  Şeker kullanmak yerine çay ve süt gibi içeceklerde çiçek balına yönelmek iyi bir seçim olacaktır. Özellikle gelişim çağındaki çocukların bal tüketimine dikkat etmesi önerilir. Farm City Organik Çiçek Balı, 480 gramlık paketiyle şimdi sipariş verilebilir.   
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz