City Farm Organik Yumurta ( 10 Adet )

%5 İndirim 14,00 13,78

13,78

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Ürünümüz yalnızca İstanbul içine kargolanmaktadır, yada akatlar mağazamızdan satın alabilirsiniz.Her perşembe Et, Tavuk ve Süt ve süt ürünleri günüdür.Doğal yumurta, sağlıklı beslenme için vazgeçilmezdir, ancak yararları ekstra maliyet değerinde olabilir. % 100 doğal yem verilen tavuklardan sağlanan City Farm Organik Yumurta içerisinde herhangi bir suni malzeme, doyurucu ama sağlıklı olmayan ya da zirai kimyasal artıklar bulunmaz. Tavuklara ayrıca, insanca davranılır, dolaşmak için açık alana erişimleri sağlanır. Bu şekilde özgürce yaşayan tavukların yumurtaları, sizi sağlıklı tutmak için gerekli olan temel amino asitler, vitaminler ve mineralleri içerir.City Farm Organik Yumurta, protein, demir, riboflavin, B-12 vitamini, fosfor ve selenyum kaynağıdır. Cildiniz, kaslarınız, bezleriniz ve diğer organlarınız proteinlere ihtiyaç duyar. Hücrelerin büyümesi ve onarımı da protein bulunan amino asitlerle ilgilidir. Büyük bir yumurtadan 6 gr protein alırsınız. Demir, uygun kırmızı hücre üretimi, oksijen taşınması ve anemi önlemede önemlidir. B vitaminleri riboflavin ve B-12, DNA sentezi, metabolizması ve sağlıklı kırmızı kan hücrelerinin bakımı, gözler, cilt, saç ve tırnaklara yardımcı olur. Ayrıca fosfor, güçlü kemikleri ve dişleri korumak için gereklidir, selenyum ise, vücutta E vitamini ile çalışan bir antioksidandır.
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz