KLAR Organik Bulaşık Makinasi Parlatıcısı ( 500 Ml )

26,50

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Bulaşık makinanızın bulaşıkları eskisi kadar temiz ve parlak yıkayamıyor olmasının nedeni parlatıcısının tükenmiş olması olabilir. Bu durumda tercih edebileceğiniz ürünler arasında tamamen doğal bir içeriğe sahip olan KLAR Organik Bulaşık Makinası Parlatıcısı da yer alıyor. Tüm bulaşık makinası markaları ve modelleri için kullanıma uygun olan ürünü güvenle makinanıza ekleyebilirsiniz. KLAR Organik Bulaşık Makinası Parlatıcısı ECO Garantie Organik Sertifikasına ve aynı zamanda Vegan Sertifikasına sahip ürünler arasında yer alıyor. Hiçbir hayvansal madde içermeyen bulaşık makinası parlatıcısı son derece pratik bir kullanım özelliğine sahip. Özel ambalajı içerisinde 500 ml doğal bulaşık makinası parlatıcısı bulunuyor. Bulaşık makinanızın parlatıcı haznesine ekleyerek kullanabileceğiniz ürün tamamen doğal olan içeriği sayesinde bulaşıklarda zararlı olabilecek kalıntılar bırakmaz. İçerisinde sitrik asit, laktik asit, şeker tensidi, etanol ve su bulunuyor. Kimyasal maddeler ve petrokimyasal maddeler içermeyen ürün güvenli bir kullanım şansı sunuyor. Sentetik renklendirici gibi sentetik maddeler kullanılmadan üretilmiş olan bulaşık makinası parlatıcısını hemen sepetinize ekleyebilir ve satın alabilirsiniz. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz