FRİENDLY Organic Meyve Sebze Yıkama Sıvısı 650 ml

24,90

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Meyve ve sebzelerde yetiştirilme esnasında kullanılan tarımsal ilaç kalıntıları, parafin ve toprak gibi çeşitli kalıntılar olabiliyor. Duru suyla yıkayarak arındırmanın son derece güç olduğu bu kalıntılardan kurtulmanın bir diğer yolu da, tamamen doğal bir içeriğe sahip olan FRİENDLY Meyve Sebze Yıkama Sıvısı kullanmak oluyor. Son derece güvenli bir formüle sahip olan ürün kolaylıkla durulanabiliyor. Yıkadığınız meyve ve sebzelerin üzerinde hiçbir koku ya da tat bırakmayan FRİENDLY Meyve Sebze Yıkama Sıvısı aynı zamanda zararlı olabilecek kalıntılar da bırakmıyor. Meyve ve sebzenin üzerine püskürtün ve birkaç saniye bekleyin. Sonrasında duru su ile durulayın. Meyve ve sebze üzerindeki tüm zararlı kalıntılardan arındırmanız saniyeler içerisinde mümkün olabiliyor. ECO Control Ekolojik Sertifikasına sahip olan ürün hayvansal maddeler içermiyor ve anı zamanda hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Ürün Vegan Sertifikasına da sahip. Doğada çözünebilen ve atık maddeye dönüşmeyen meyve sebze yıkama sıvısı sprey ağızlı pratik ambalajında kullanıma sunuluyor. Sağlıklı beslenmek için ürünü hemen sepetinize atarak satın alabilirsiniz. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz