FRİENDLY Organic Leke Çıkarıcı ve Koku Giderici 650 ml

29,90

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Yalnızca doğal bitkiler kullanılarak üretilen ve hiçbir kimyasal madde içermeyen FRIENDLY Organik Leke Çıkarıcı ve Koku Giderici istisnasız her evde bulunması gereken ürünler arasında yer alıyor. Dengeli pH değerine sahip olan ürün özel bir formül eşliğinde üretiliyor. Formülünde bulunan aktif bileşenlerin tamamı bitki özlü ve dolayısıyla kullanıldığı yerde hiçbir kalıntı ya da partikül bırakmıyor. Hem lekelerden hem de kötü kokulardan tamamen kurtulmayı sağlayan FRIENDLY Organik Leke Çıkarıcı ve Koku Giderici en zorlu lekeleri dahi hiçbir zarar vermeden kolayca çıkarabiliyor. Ürün doğada tamamen çözünebilme özelliğine sahip ve bu yönüyle de gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Doğal limon esans yağı içeren leke çıkarıcı ve koku giderici kullanım esnasında hoş bir limon kokusu yayıyor. Eşsiz kokusu tüm kötü kokuları yok ediyor ve kolayca kokulardan arınmasını sağlıyor. Tüm kumaş çeşitlerinde kullanıma uygun olan ürünü çamaşırlar üzerinde kullanabilirsiniz. Ambalaj içerisinde 650 ml ürün bulunuyor. Hemen sepetinize atarak bu doğal formüllü ürünün etkin temizlik gücünden siz de faydalanabilirsiniz. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz