FRİENDLY Organic Çamaşır Sıvısı ( Lavantalı ) 53 Yıkama

44,90

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Kimyasal maddeler kullanılmadan, sadece doğal ve bitkisel aktif bileşenler kullanılarak üretildiği için hassas bir cilde sahip olanların da güvenle kullanabileceği Friendly Çamaşır Sıvı Lavanta kokusu ile dikkat çekiyor. Lavantanın eşsiz kokusunun çamaşırlara da sinmesini sağlayan ürün kalıcı kokusu ile çok sayıda kişinin öncelikli seçimi olabiliyor. Hipoalerjenik olan ürün tam 53 yıkama sunarak ekonomik bir kullanım olanağı tanıyor. Ultra konsantre olan özel formülü sayesinde inatçı kirlerin ve lekelerin de çamaşırlardan arınmasını sağlayan Friendly Çamaşır Sıvı Lavanta doğada tamamen çözünebilme özelliğine sahip. Atık maddeye dönüşmeyen ve aynı zamanda SLS ile SLES içermeyen bu doğal ürün çamaşırlar üzerinde zararlı kalıntılar bırakmıyor. Paraben, GDO, fosfat, klor, kostik, amonyak, boya, sentetik parfüm ve renklendirici içermeyen çamaşır yıkama sıvısı hem renkli hem de beyaz çamaşırların yıkanmasında kullanılabilir. Ürünü çamaşır makinesinde kullanabilir ve yumuşatıcı kullanmadan çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. Çünkü incelediğiniz bu ürün doğal yumuşatıcı da içeriyor. Ekonomik kullanım sunan bu ürünü hemen sepetinize atarak satın alabilir, kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz