DAMİ Organik Bütün Tavuk ( Yaklaşık 1.750 kg )

55,00

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Havale ile yapacağınız ödemelerinizde %3 indirimden yararlanabilirsiniz.Ürünümüz yalnızca İstanbul içine kargolanmaktadır, yada akatlar mağazamızdan satın alabilirsiniz.Her perşembe Et, Tavuk ve Süt ve süt ürünleri günüdür.ÜRÜN KARGO YAPILMAMAKTADIR.KENDİMİZ TESLİMAT YAPMAKTAYIZ.TOPLAMDA YAPACAĞINIZ 50 TL ve ALTI ALIŞVERİŞLERİNİZDE BU ÜRÜNÜN TESLİMATI YAPILMAMAKTADIR.AKATLAR MAĞAZAMIZDAN DA SATIŞI YAPILMAKTADIR.KENDİMİZ TESLİMAT YAPMAKTAYIZ.YALNIZCA  AŞAĞIDAKİ BÖLGELERE SERVİS YAPMAKTAYIZ:Taksim - Beyoğlu - Şişli - Gayrettepe - Beşiktaş - Etiler - Ulus - Bebek - Levent - Ortaköy - Rumeli Hisarı - İstinye - Tarabya - Sarıyer - MaslakGün boyunca eşelenerek beslenen ve güneş ışığından faydalanan tavuklardan oluşan Dami Organik Bütün Tavuk sağlıklı beslenen tavuklardır. GDO içerikli ya da hayvansal içerikli maddeler ile beslenmeyen tavuklar tamamen organik yöntemler ile yetiştiriliyor. Organik sertifikasına sahip hammaddelerle beslenen tavuklar aynı zamanda doğal beslenme yöntemlerini de uygulayabiliyor. Dami Organik Bütün Tavuk güneşten yeterince faydalanan ve eşelenen tavuklar olduğundan bağışıklık sistemleri de son derece güçlü oluyor. Konvansiyonel tavuklara nazaran daha uzun sürede kesim zamanına ulaşan tavuklar yetiştirilme döneminde de hiçbir hormon almıyor. Aynı zamanda antibiyotik uygulamalarına da maruz kalmadan doğal gelişim süreçlerini sergileyebiliyorlar. Gün boyunca kendilerine sunulan yemler içerisinde de hiçbir hormonal madde yer alıyor. Gezen tavuk olduklarından sağlığa herhangi bir zararları bulunmayan bu ürünü tercih edebilirsiniz. Sofralarınızda sadece organik gıda maddelerine yer vererek siz de sağlıklı ve doğal beslenmenin yolunu keşfedebilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz malzemelerin tamamına sitemiz üzerinden ulaşabilir, hızlı ve kolay sipariş avantajından faydalanarak tüm ihtiyaçlarınızı tek bir alışveriş ile keyifle giderebilirsiniz. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz