Tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve eşsiz lezzeti ile yılın her mevsiminde tüketmek isteyebileceğiniz organik dondurma çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Tüm üretim aşamaları kontrolden geçirilerek organik sertifikası almaya hak kazanan doğal dondurma çeşitleri özellikle sıcak yaz aylarında serinleten bir lezzete dönüşebiliyor. En hafif tatlı çeşitleri arasında yer alan dondurmayı siz de sofralarınıza kazandırın.

Doğal Malzemelerden Üretilen Organik Dondurma

Organik dondurmanın üretiminde kullanılan süt gezerek beslenen ve ekolojik ortamında büyüyen ineklerden elde ediliyor. Yapay tatlandırıcılar kullanılmadan üretiliyor ve bu sayede hem doğal hem de sağlıklı bir gıdaya dönüşebiliyor. Kategorimiz içerisinde bitter çikolatalı organik dondurma ve çikolatalı organik dondurma çeşitleri de mevcut. Çikolata tadından vazgeçemeyenler için hazırlanan çikolatalı dondurma, her defasında yoğun bir kakao aroması ve çikolata lezzeti hissetmenizi sağlıyor.

Seçenekleriniz arasında daha fresh bir lezzet arayanlar için üretilmiş olan limon sorbe organik dondurma da mevcut. Limonun ferahlatan etkisinden maksimum oranda faydalanmanızı sağlayabilecek olan limon sorbe dondurma hiçbir kimyasal madde içermiyor. Bu yönüyle de güvenle tüketebileceğiniz ve çocuklarınıza da güvenle ikram edebileceğiniz bir ürün olabiliyor.

Tatlı Krizini Organik Vanilyalı Dondurmaya Bastırın

Vanilyanın büyüleyen lezzetinden faydalanılarak çok daha leziz bir form kazandırılmış olan organik vanilya aromalı dondurma mutlaka denemek isteyebileceğiniz organik dondurma çeşitleri arasında yer alıyor. Vanilya tozu yerine gerçek vanilya kullanılarak üretilen ve bu sayede çok daha leziz bir kıvam ve tat kazanan organik vanilyalı dondurma tatlı krizinizi bastırmak istediğinizde de tüketebileceğiniz bir ürün olabilir.

Kategorimiz içerisinde sizlere farklı tatlara sahip çok sayıda organik dondurma çeşidini en uygun fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Ürünleri şerbetli tatlıların yanında da tüketebilirsiniz. Baklava, tulumba tatlısı gibi tatlı çeşitlerinin sunumunda kullanabilir ve farklı lezzetleri dondurmanın serinleten lezzeti ile harmanlayabilirsiniz.

Kimyasal madde ve suni maddeler kullanılmadan üretilen organik dondurma çeşitlerini hemen alışveriş sepetinize ekleyin. Uygun fiyatlar, sunduğumuz cazip ödeme seçenekleri gibi avantajlar eşliğinde siz de sofranızda organik dondurma çeşitlerine yer açabilirsiniz. Her mevsim tüketmek isteyebileceğiniz tüm dondurma çeşitlerini en kısa sürede adresinize ulaştırabiliriz.

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz