DESERT ESSENCE Çay Ağacı Özlü Diş İpi 45.7 m

%5 İndirim 19,00 18,91

18,91

KDV dahil
Ürünleriniz Bugün Teslim Edilecektir.
Doğal bir antiseptik olarak kabul edilen çay ağacı yağı ile doğal doymuş mum içeren Desert Essence Doğal Çay Ağacı Özlü Diş İpi etkin bir diş temizliği için kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra diş fırçasının ulaşamadığı yerlerde kalan yemek artıklarını diş ipi kullanarak kolayca temizleyebilirsiniz. Dişlere ve diş etlerine hiçbir zarar vermeyen diş ipi, hassas diş yapısına sahip olanlar tarafından da kullanıma uygun. Diş ipi toplam 45,7 metre uzunluğa sahip. Ürün hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Alkol, renklendirici ve sentetik parfüm içermeyen diş ipi açılıp kapanabilen pratik bir ambalaj içerisinde kullanıma sunuluyor. İhtiyaç duyduğunuz miktarda koparabilir ve diş temizliğinizi kolayca yapabilirsiniz. Diş etlerine zarar vermeyen ve aşındırmaya neden olmayan Desert Essence Doğal Çay Ağacı Özlü Diş İpi günlük kullanım için de ideal bir ürün. Kişisel temizliğiniz ve kişisel bakımınız için ihtiyaç duyabileceğiniz ürün çeşitlerinin tamamını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Hızlı ve kolay sipariş avantajından da faydalanarak hemen siparişinizi iletin, ürünler adresinize kadar ulaşsın. 
Kapıda ödeme

Kapıda ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile Ödeme

BKM Express ile ödeme

BKM Express ile ödeme

İade Bilgisi

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde dogalavm.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir “Kargo Bedeli” ödemezsiniz, belirtilen kargo'ya "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Size daha iyi hizmet verebilmeniz için sistem üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapın

Toplam {{ Object.keys(this.listOfSearch).length }} adet ürün bulundu

 • Kurye ile Gönderim

  Kurye ile Gönderim

  Tüm ürünleriniz kurye ile hızlı gönderim sağlar.
 • Taze Gelir

  Taze Gelir

  Ürünleriniz mağazalarımızdan en yeni, en taze haliyle kapıya gönderilir.
 • Kapıda Ödeme

  Kapıda Ödeme

  Sipariş ettiğiniz tüm ürünleri kapı ödeme ile kolayca satın alabilirsiniz.
 • %100 Doğal Ürün

  %100 Doğal Ürün

  Sadece organik yöresel ve doğal ürünlerle hizmetinizdeyiz
 • Mutlu Müşteriler

  Mutlu Müşteriler

  %100 Müşteri Memnuniyeti sağlıyoruz